Samochód

Oferta Ubezpieczenia

21 Firm !

Najtańsze OC i AC

wycena

Ubezpieczenie OC to ubezpieczenie obowiązkowe i jego warunki są identyczne w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym, ponieważ regulowane są za pomocą ustawy. Sprawdź czym się kierować aby właściwie dobrać ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej. 

Ubezpieczenia AC to produkty dobrowolne i każde towarzystwo ubezpieczeniowe inaczej określa zakres i warunki jego działania. Dobranie odpowiedniej polisy wymaga znajomości wielu czynników. Sprawdź jak dobrać najkorzystniejsze ubezpieczenie Auto Casco dla twojego samochodu.

Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków jest dobrowolne - sprawdź jak działa i co w rzeczywistości chroni. Ustal co jest najistotniejszym punktem warunków ogólnych aby precyzyjnie dobrać polisę do własnych potrzeb.

Pakiety OC i AC już od 2,5% wartości pojazdu. Sprawdź jakie posiadasz zniżki a my wytypujemy najkorzystniejszą ofertę dopasowaną do indywidualnych wymagań klienta. Sprawdź.

Ubezpieczenia Assistance obejmują ochroną zarówno uszkodzenia mechaniczne jak i te wynikające z kolizji. Wszystko zależy od odpowiedniego doboru wariantu ochrony ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenia TAXI - najtańsze OC oraz najkorzystniejsz AC. Wyliczymy składkę w 21 firmach i zapromonujemy najlepszy wariant. Sprawdź naszą ofetę na najlepsze ubezpieczenia TAXI.