Jesteś tutaj

Ubezpieczenie AC

Ubezpieczenie AC

Oferta Ubezpieczenia

21 Firm !

Najtańsze OC i AC

Wycena GRATIS

Auto Casco - to ubezpieczenie dobrowolne, które rególowane jest poprzez warunki ogólne danego towarzystwa.Każdy ubezpieczyciel inaczej określa zarówno zakres jak i sposób działania tego ryzyka. Dlatego też przed zakupem polisy warto zapoznać się z tymi zapisami aby mieć pełną świadomość czego możemy się spodziewać.

Na co zwrócić uwagę przede wszystkim?

  1. Auta sprowadzone z USA, Anglii, Japonii lub Chin.

    • Podstawowym czynnikiem, który należy sprawdzić czy nasz pojazd w ogóle podlega ubezpieczeniu. Z naszych doświadczeń wiemy, że są klienci, którzy wykupili ubezpieczenie z przekonaniem o tym, że mają pełną polisę i składka jaką zapłacicli jest bardzo korzystna. Byli w błędzie! Dotyczy to pojazdó sprowadzonych z USA, Anglii, Japonii lub Chin. Pracownicy niektórych firm wprowadzają w bląd kierowców sprzedając im produkt w którego warunkach ogólnych jasno jest określone, że pojazdy sprowadzone z tych krajów nie podlegają ubezpieczeniu. Niestety przekonują się o tym dopiero poszkodzie i odmowie wypłacenia przez ubezpieczyciela odszkodowania.
  2. Prawidłowe wybranie pojazdu i jego wersji wypozażenia.

    • Wybranie odpowiedniego modelu pojazdu oraz jego wersji wyposażenia ma bardzo duży wpływ ponieważ przy droższych pojazdach wyposażenie dodatkowe jest bardzo kosztowne i znacząco wpływa na Sumę Ubezpieczenia. Jeśli zaniżymy wartość pojazdu to ubezpieczyciel może zastosować zasadę proporcji i pomniejszyć należne nam odszkodowanie za szkodę.

 

Rodzaj ubezpieczenia: 

Opinie naszych klientów