Jesteś tutaj

Towarzystwo ubezpieczeniowe HDI

Informacje

Dobrowolne ubezpieczenie mienia HDI

Dobrowolne ubezpieczenie mienia HDI

Dobrowolne ubezpieczenie mienia

Jeśli grunt oznacza dla Ciebie wygodę, możesz ubezpieczyć dom i gospodarstwo na jednej polisie. Zapewnij bezpieczeństwo sobie, bliskim i gospodarstwu w zakresie, który jest dostosowany do Twoich potrzeb.

 

Czy ubezpieczenie obowiązkowe jest wystarczające?

Jeśli masz wątpliwości, warto połączyć ubezpieczenie obowiązkowe z dobrowolnym. Dla Twojej wygody możesz to zrobić w ramach jednej polisy.

Sprawdź, w jakim zakresie możesz dodatkowo ubezpieczyć swój dom oraz budynki gospodarcze.

 

Ubezpieczenie budynków rolnych HDI

Ubezpieczenie budynków rolnych HDI

Ubezpieczenie budynków rolnych

Pamiętaj, że ubezpieczenie budynków, które wchodzą w skład Twojego gospodarstwa rolnego to nie tylko obowiązek, a także pewne zabezpieczenie na wypadek ich zniszczenia przez naturalne przyczyny.

 

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie budynków w HDI?

To obowiązkowe ubezpieczenie gwarantuje najważniejszą ochronę przed następstwami zdarzeń losowych. Ich katalog liczy aż 13 pozycji, m.in.: pożar, huragan, powódź lub grad.

OC rolnika HDI

OC rolnika HDI

OC rolnika

HDI cieszy się dużym zaufaniem i renomą wśród rolników już od wielu lat. Między innymi dlatego jesteśmy jednym z liczących się ubezpieczycieli w tej kategorii.

 

Dlaczego warto wybrać OC rolnika w HDI?

Za niewielką kwotę roczną obejmujesz ochroną przed roszczeniami osób poszkodowanych siebie i Twoich bliskich. Umowa dotyczy też wszystkie osoby, które pracowały w Twoim gospodarstwie rolnym w okresie ubezpieczenia.

HDI Ekstra 2000

HDI Ekstra 2000

HDI Ekstra 2000

HDI Ekstra gwarantuje wypłatę 2 tys. zł w przypadku kradzieży samochodu.

Dlaczego wybrać HDI Ekstra 2000?

Jest to proste ubezpieczenie, które jest skierowane do posiadaczy ubezpieczenia AC lub samego OC. W przypadku kradzieży auta zapewnia wypłatę kwoty 2 tys. zł. Otrzymane środki mają na celu pokrycie kosztów nieprzewidzianych wydatków, które wynikły z utraty samochodu, m.in.:

HDI Szyby

HDI Szyby

HDI Szyby

Ubezpieczenie HDI Szyby to ochrona, która obejmuje organizację oraz pokrycie kosztów naprawy lub wymiany uszkodzonych lub zniszczonych szyb pojazdu.

 

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie HDI Szyby?

HDI Opony Assistance

HDI Opony Assistance

HDI Opony Assistance

To ubezpieczenie jest zapewnieniem pomocy w razie uszkodzenia ogumienia, np. opon, dętek czy kół w samochodzie. Jesteśmy gotowi udzielić Ci wsparcia w każdym miejscu w Polsce!

 

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie HDI Opony Assistance?

Przede wszystkim, jest to ubezpieczenie, które zapewnia organizację oraz pokrycie kosztów wsparcia, m.in. w przypadku przedziurawienia koła – nie tylko w czasie jazdy.

Ubezpieczenie floty HDI

Ubezpieczenie floty HDI

Ubezpieczenie floty

Atrakcyjne ceny oraz zakres ochrony, który możesz dopasować do Twoich potrzeb to zalety naszych pakietów dla posiadaczy flot samochodowych. Jako flotę traktujemy już 5 pojazdów!

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie floty w HDI?

W HDI, w ramach programu Mała Flota, możesz liczyć na zachęcające warunki ubezpieczenia. Oferta jest skierowana do przedsiębiorców, którzy posiadają flotę od 5 do 15 pojazdów i chcieliby skorzystać z wybranych warunków ochrony.

HDI MOTO ASSISTANCE

HDI MOTO ASSISTANCE

HDI MOTO ASSISTANCE

Jest to gwarancja kontynuacji podróży – zarówno Twojej, jak i Twoich bliskich w razie wypadku, awarii lub kradzieży pojazdu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji całodobowo przez cały tydzień. Ochrona, wynikająca z tego ubezpieczenia obejmuje zdarzenia, które mają miejsce w Polsce oraz na terytorium Europy.

 

Dlaczego warto wybrać Assistance w HDI?

HDI NNW

HDI NNW

HDI NNW

To ubezpieczenie obejmuje permanentne następstwa niefortunnych wypadków komunikacyjnych, które powstały u kierowcy i pasażerów ubezpieczonego pojazdu.

 

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie NNW komunikacyjne w HDI?

HDI Autocasco (AC)

HDI Autocasco (AC)

HDI Autocasco (AC)

AC – ubezpieczenie autocasco w HDI jest elastyczną ofertą, która daje możliwość dopasowania zakresu ubezpieczenia oraz jego ceny do Twoich potrzeb. Zapewnia wypłatę odszkodowania w przypadku rozbicia pojazdu, próbie włamania, dewastacji lub kradzieży.

 

Dlaczego warto kupić autocasco w HDI?