Jesteś tutaj

HDI MOTO ASSISTANCE

HDI MOTO ASSISTANCE

HDI MOTO ASSISTANCE

Jest to gwarancja kontynuacji podróży – zarówno Twojej, jak i Twoich bliskich w razie wypadku, awarii lub kradzieży pojazdu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji całodobowo przez cały tydzień. Ochrona, wynikająca z tego ubezpieczenia obejmuje zdarzenia, które mają miejsce w Polsce oraz na terytorium Europy.

 

Dlaczego warto wybrać Assistance w HDI?

Zależy Ci na najważniejszej pomocy w razie wypadku? Czy raczej preferujesz pełne wsparcie w przypadku problemów z pojazdem w dowolnym miejscu w Polsce i zagranicą oraz dużą ilość usług dodatkowych, np. pomoc w razie awarii, rozładowanie akumulatora lub samochód zastępczy?

W HDI masz do wyboru wiele różnorodnych wariantów assistance – to Ty decydujesz o zakresie pomocy, jaką chcesz od nas pozyskać na drodze w razie problemów z samochodem. Nasi Klienci mają zagwarantowaną pomoc w razie wypadku, która polega na holowaniu do 100 km, udzieleniu informacji serwisowej czy też przekazaniu wiadomości.

Jeżeli potrzebujesz większej pomocy, masz możliwość wybrania jednego z rozszerzonych wariantów HDI Moto Assistance. Wtedy zapewnimy Ci pomoc nie tylko w razie wypadku, a także w razie awarii i innych losowych zdarzeń (przedziurawienie opony, braku paliwa itd.).

Zapewniamy pomoc bez względu na wiek pojazdu!

Posiadamy również ofertę dla poszukujących ochrony na czas krótkiego, maksymalnie 15-dniowego wyjazdu w podróż po Polsce czy zagranicę.

Pamiętaj! W razie problemów wystarczy zadzwonić pod numer +48 22 44 99 999 lub 801 801 181 (połączenie zgodne z taryfą operatora), żeby uzyskać pomoc w kłopotach przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Towarzystwo ubezpieczeniowe: 
Rodzaj ubezpieczenia: