Jesteś tutaj

HDI Opony Assistance

HDI Opony Assistance

HDI Opony Assistance

To ubezpieczenie jest zapewnieniem pomocy w razie uszkodzenia ogumienia, np. opon, dętek czy kół w samochodzie. Jesteśmy gotowi udzielić Ci wsparcia w każdym miejscu w Polsce!

 

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie HDI Opony Assistance?

Przede wszystkim, jest to ubezpieczenie, które zapewnia organizację oraz pokrycie kosztów wsparcia, m.in. w przypadku przedziurawienia koła – nie tylko w czasie jazdy.

Jeśli wolisz skorzystać z profesjonalnej i szybkiej pomocy, niż samemu zmieniać koło – to oferta dla Ciebie. Wystarczy zadzwonić do Centrum Obsługi Klienta (22 44 99 999 lub 801 801 181) i cierpliwie czekać.

Operator zajmie się organizacją przyjazdu pomocy drogowej, która wymieni koło na miejscu zdarzenia lub holuje pojazd do warsztatu, o ile naprawa na miejscu, w ocenie naszego przedstawiciela, była niemożliwa. W drugim przypadku zapewniamy również pokrycie kosztów naprawy koła lub kół w warsztacie, który został wskazany przez Centrum Obsługi Klienta.

Niezależnie od momentu można również skorzystać z telefonicznej pomocy informacyjnej, która obejmuje przekazanie danych teleadresowych zakładów wulkanizacyjnych, sklepów z oponami lub punktów przechowywania opon.

Pamiętaj! Pomoc jest udzielana bez względu na liczbę zgłoszeń w ciągu roku!

Towarzystwo ubezpieczeniowe: 
Rodzaj ubezpieczenia: