Jesteś tutaj

Towarzystwo ubezpieczeniowe InterRisk

Informacje

Assistance InterRisk

Assistance  InterRisk

Assistance

 

Na wszelki wypadek

Losowe wydarzenia, takie jak rozładowany akumulator, awaria pojazdu lub brak paliwa, zawsze potrafią zaskoczyć. Assistance zapewni Ci całodobową pomoc.

Zagwarantujemy Ci samochód zastępczy, pobyt w hotelu i wiele innych praktycznych rozwiązań. Podstawowy pakiet pomocy otrzymasz wraz z OC.

Dla kogo?

Ubezpieczenie AC InterRisk

Ubezpieczenie AC  InterRisk

Ubezpieczenie AC

 

Zadbaj o ochronę swojego budżetu

Twój pojazd nie tylko jest sposobem na przemieszczanie się między dwoma punktami, jest również Twoją pasją. Dbasz o niego, regularnie zapewniając mu zabiegi pielęgnacyjne, przeglądy oraz sprawdzasz poziom płynu w chłodnicy. Słyszysz nawet najcichszy dźwięk, który wydaje się podejrzany. Znasz swoje auto, jak siebie samego i lubisz mieć wybór?

Ubezpieczenie OC InterRisk

Ubezpieczenie OC InterRisk

Ubezpieczenie OC

 

Zadbaj o swój spokój i bezpieczeństwo

Nie potrafisz przewidzieć przyszłości. Nawet jeśli jesteś doświadczonym kierowcą, możesz ulec wypadkowi. Dobrym pomysłem jest zabezpieczenie się przed finansowym aspektem szkód, które zostały spowodowane przez kolizję lub wypadek komunikacyjny.

Zajmiemy się każdym aspektem związanym z użytkowaniem samochodu. Pamiętaj o skomponowaniu pełnego pakietu ochronnego.

Gwarancje ubezpieczeniowe InterRisk

Gwarancje ubezpieczeniowe  InterRisk

Gwarancje ubezpieczeniowe

 

Zadbaj o płynność finansową swojej firmy

Jesteś właścicielem małej lub średniej firmy? Musisz wpłacić wadium lub zabezpieczyć kontrakt? Korzystasz z dofinansowania projektów ze środków unijnych? Czujesz, że potrzebujesz zabezpieczenia należności celnych?

Wybierz partnera cenionego na rynku.

Co zyskujesz dzięki gwarancjom?

Biznes Pro Zdrowie InterRisk

Biznes Pro Zdrowie  InterRisk

Biznes Pro Zdrowie

 

Opieka medyczna dla każdej firmy

Jako właściciel przedsiębiorstwa doskonale wiesz, że absencje, które są spowodowane chorobą, wymagają przeobrażenia organizacji pracy i mogą narazić firmę na wymierne straty. Prywatna opieka medyczna jest atrakcyjnym i cenionym przez pracowników świadczeniem. Zadbaj o trwałość pracy i zmotywuj swoich pracowników.

Dla kogo?

Biznes Pro Plus InterRisk

Biznes Pro Plus  InterRisk

Biznes Pro Plus

 

Kompleksowa ochrona biznesu

Zadbaj o bezpieczeństwo pracowników, sprzętu i majątku firmy. Kradzież z włamaniem, akty wandalizmu, czy szkody, które zostały wywołane działaniem prądu elektrycznego nie będą już zawracać Ci głowy. Obszerny zakres ochrony pozwala na zadbanie również o transportowany ładunek, koszty stałe działalności oraz zapewnić wsparcie prawników.

Dla kogo?

Biznes Pro InterRisk

Biznes Pro  InterRisk

Biznes Pro

 

Bezpieczeństwo Twojego biznesu

Niefortunne i losowe wypadki, takie jak pożar lub powódź, mogą być przyczyną ogromnych strat w majątku Twojej przedsiębiorczości. Ciężko zapobiec włamaniu, kradzieży czy wandalizmowi. Dla każdego właściciela firmy awaria sprzętu to duże utrudnienie. Na te i inne okoliczności rozwiązaniem jest ubezpieczenie Biznes Pro.

Dla kogo?

Ochrona prawna InterRisk

Ochrona prawna  InterRisk

Ochrona prawna

 

Mądry Polak przed szkodą!

Ochrona prawna jest gwarancją profesjonalnej pomocy prawnika w przypadku problemów i wątpliwości prawnych, które odnoszą się do życia prywatnego, pracy, posiadania nieruchomości i pojazdów.

Dla kogo?

  • Dla każdego!

Dzięki ubezpieczeniu Ochrony Prawnej:

Odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym InterRisk

Odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym  InterRisk

Odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym

 

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego budżetu

Jesteś dumnym rodzicem utalentowanych dzieci, które są przyszłymi gwiazdami piłki nożnej? A może następcami zwycięzców turniejów Wielkiego Szlema? Zapewnij sobie środki na pokrycie kosztów szyb wybitych w oknach sąsiadów. Zapamiętaj, że talent trzeba rozwijać, a najlepszym miejscem treningów jest dom lub podwórko.