Jesteś tutaj

Towarzystwo ubezpieczeniowe InterRisk

Firmowe

Gwarancje ubezpieczeniowe InterRisk

Gwarancje ubezpieczeniowe  InterRisk

Gwarancje ubezpieczeniowe

 

Zadbaj o płynność finansową swojej firmy

Jesteś właścicielem małej lub średniej firmy? Musisz wpłacić wadium lub zabezpieczyć kontrakt? Korzystasz z dofinansowania projektów ze środków unijnych? Czujesz, że potrzebujesz zabezpieczenia należności celnych?

Wybierz partnera cenionego na rynku.

Co zyskujesz dzięki gwarancjom?

Biznes Pro Zdrowie InterRisk

Biznes Pro Zdrowie  InterRisk

Biznes Pro Zdrowie

 

Opieka medyczna dla każdej firmy

Jako właściciel przedsiębiorstwa doskonale wiesz, że absencje, które są spowodowane chorobą, wymagają przeobrażenia organizacji pracy i mogą narazić firmę na wymierne straty. Prywatna opieka medyczna jest atrakcyjnym i cenionym przez pracowników świadczeniem. Zadbaj o trwałość pracy i zmotywuj swoich pracowników.

Dla kogo?

Biznes Pro Plus InterRisk

Biznes Pro Plus  InterRisk

Biznes Pro Plus

 

Kompleksowa ochrona biznesu

Zadbaj o bezpieczeństwo pracowników, sprzętu i majątku firmy. Kradzież z włamaniem, akty wandalizmu, czy szkody, które zostały wywołane działaniem prądu elektrycznego nie będą już zawracać Ci głowy. Obszerny zakres ochrony pozwala na zadbanie również o transportowany ładunek, koszty stałe działalności oraz zapewnić wsparcie prawników.

Dla kogo?

Biznes Pro InterRisk

Biznes Pro  InterRisk

Biznes Pro

 

Bezpieczeństwo Twojego biznesu

Niefortunne i losowe wypadki, takie jak pożar lub powódź, mogą być przyczyną ogromnych strat w majątku Twojej przedsiębiorczości. Ciężko zapobiec włamaniu, kradzieży czy wandalizmowi. Dla każdego właściciela firmy awaria sprzętu to duże utrudnienie. Na te i inne okoliczności rozwiązaniem jest ubezpieczenie Biznes Pro.

Dla kogo?