Jesteś tutaj

Ubezpieczenie Puls Życia z opaską monitorującą UNIQA

 Ubezpieczenie Puls Życia z opaską monitorującą UNIQA

Ubezpieczenie Puls Życia z opaską monitorującą

 

Zalety

Jeśli chcesz zwiększyć poczucie bezpieczeństwa swojego oraz swoich bliskich i o nich zadbać, Ubezpieczenie na życie z opaską monitorującą Puls Życia jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Jest to gwarancja codziennej, całodobowej opieki oraz pomocy w niebezpiecznych sytuacjach.

 

Dla kogo?

Ubezpieczenie zostało stworzone na potrzeby osób pełnoletnich bez górnych ograniczeń wiekowych. Szczególnie polecane jest dla osób starszych lub po przebyciu chorób zagrażających zdrowiu lub życiu (np. zawał serca, udar mózgu).

 

Opaska monitorująca

Jest to urządzenie, które nosi się na nadgarstku – opaskę otrzyma każda osoba ubezpieczona. Dzięki temu urządzeniu można monitorować aktualny stan zdrowia oraz szybko zareagować w sytuacji, która może być zagrożeniem dla życia osoby ubezpieczonej.

 

Osoba ubezpieczona otrzymuje opaskę, dzięki której monitorujemy:

  • tętno,
  • lokalizację,
  • poziom naładowania baterii w urządzeniu,
  • a także to, czy jest noszone,
  • ponadto urządzenie liczy kroki i wskazuje głosowo godzinę.

 

Zakres

Ubezpieczenie zapewnia osobie ubezpieczonej zdalną opiekę medyczną.

W niebezpiecznej sytuacji należy nacisnąć przycisk SOS, dzięki któremu zostanie nawiązane połączenie telefoniczne z Centrum Alarmowym. Po przeprowadzeniu wywiadu medycznego i uzyskaniu niebezpiecznych informacji, udzielimy pomocy.

W określonych warunkach Centrum Alarmowe kontaktuje się z osobą ubezpieczoną za pomocą opaski monitorującej, m.in. gdy tętno spadnie poniżej ustalonych indywidualnie wartości.

Towarzystwo ubezpieczeniowe: 
Rodzaj ubezpieczenia: