Jesteś tutaj

Ubezpieczenie domu w budowie Warta

Ubezpieczenie domu w budowie Warta

Ubezpieczenie domu w budowie Warta

 

Ubezpieczenie domu jednorodzinnego, garażu i innych budynków w budowie

Dom jednorodzinny i letniskowy może być objęty ochroną nawet w trakcie budowy. Jeśli potrzebujesz podstawowej ochrony od zdarzeń losowych – wystarczy ubezpieczenie Warta Dom. Natomiast gdyby zależało Ci na dodatkowej ochronie, np. od kradzieży z włamaniem – wybierz ubezpieczenie Warta Dom Komfort.

 

Co zyskujesz?

  • Umowa według potrzeb – wybierasz, co dokładnie chcesz objąć ubezpieczeniem i jak długo ma trwać umowa.
  • Ochrona przed skutkami zdarzeń losowych – ubezpieczenie obejmuje dom w budowie zanim jeszcze się do niego wprowadzisz. Jest to opcja, która zapewni Ci ochronę przed wieloma, przykrymi zdarzeniami.

 

Co obejmuje ubezpieczenie domu w budowie? Przykłady

  • Materiały budowlane – materiały budowlane, czyli surowce i półfabrykaty niezbędne do realizacji budowy. Zgromadzone na placu budowy lub w budowanym domu.
  • Kradzież z włamaniem – jeśli Twój dom osiągnął już stan surowy zamknięty, czyli zostały zamontowane okna, drzwi zewnętrznie oraz budynek posiada ścianki działowe, umowa ubezpieczenia może zostać rozszerzona o kradzież z włamaniem przedmiotów takich jak grzejniki, piece, parapety, sprzęt AGD do zabudowy, które zostały już zainstalowane lub jeszcze przed ich zamontowaniem.

 

Czego nie obejmuje ubezpieczenie domu w budowie? Przykłady

  • Szkód z winy ekipy budowlanej – dewastacji wyrządzonej przez osoby wykonujące prace budowlane na Twoje zlecenie.
  • Ruchomości domowe – zniszczenie lub uszkodzenie ruchomości stanowiące wyposażenie domu (czyli m.in. meble, dywany, ubrania, sprzęt sportowy czy ogrodniczy przechowywany w domu który jest w trakcie budowy.
Towarzystwo ubezpieczeniowe: 
Rodzaj ubezpieczenia: