Koszty leczenia

Oferta Ubezpieczenia

21 Firm !

Ubezpiecz podróż

wycena

Ubezpieczenie kosztów leczenia to najistotniejszy czynnik w ubezpieczeniach turystycznych. Określa on wysokość odpowiedzialności towarzystwa ubezpieczeniowego w przypadku zaistnienia zdarzenia losowego objętego ochroną.

Stoicie przed dylematem jaką Sumę Ubezpieczenia wybrać aby wasza ochrona była odpowiednia?  Poniżej kilka wytycznych czym się kierować :

  • Koszty leczenia powinny być wystarczające zarówny przy konieczności wykupienia leków jak również powinny uwzględniać ryzyko pobytu w szpitalu lub/i rekompensatę za akcje ratowniczą niezbędną do ratowania naszego zdrowia i życia.

 

  • Należy pamiętać, że w przypadku konieczności wykonania zabiegu operacyjnego na terenie innego kraju koszty są bardzo wysokie, może wtedy zaistniećtakże potrzeba specjalistycznego transportu, który może być bardzo kosztowny.

 

  • Wszystkie ryzyka i wartości prawdopodobnych kosztów zależą w dużej mierze od miejsca do którego planujemy podróż. Sprawdź na forach doświadczenia innych osób w danym Państwie, to niezwykle pomocne dane.