Jesteś tutaj

Zakładki podstawowe

  Firmowe

  Gwarancje ubezpieczeniowe InterRisk

  Gwarancje ubezpieczeniowe InterRisk

  Gwarancje ubezpieczeniowe

   

  Zadbaj o płynność finansową swojej firmy

  Jesteś właścicielem małej lub średniej firmy? Musisz wpłacić wadium lub zabezpieczyć kontrakt? Korzystasz z dofinansowania projektów ze środków unijnych? Czujesz, że potrzebujesz zabezpieczenia należności celnych?

  Wybierz partnera cenionego na rynku.

  Co zyskujesz dzięki gwarancjom?

  Biznes Pro Zdrowie InterRisk

  Biznes Pro Zdrowie InterRisk

  Biznes Pro Zdrowie

   

  Opieka medyczna dla każdej firmy

  Jako właściciel przedsiębiorstwa doskonale wiesz, że absencje, które są spowodowane chorobą, wymagają przeobrażenia organizacji pracy i mogą narazić firmę na wymierne straty. Prywatna opieka medyczna jest atrakcyjnym i cenionym przez pracowników świadczeniem. Zadbaj o trwałość pracy i zmotywuj swoich pracowników.

  Dla kogo?

  Biznes Pro Plus InterRisk

  Biznes Pro Plus InterRisk

  Biznes Pro Plus

   

  Kompleksowa ochrona biznesu

  Zadbaj o bezpieczeństwo pracowników, sprzętu i majątku firmy. Kradzież z włamaniem, akty wandalizmu, czy szkody, które zostały wywołane działaniem prądu elektrycznego nie będą już zawracać Ci głowy. Obszerny zakres ochrony pozwala na zadbanie również o transportowany ładunek, koszty stałe działalności oraz zapewnić wsparcie prawników.

  Dla kogo?

  Biznes Pro InterRisk

  Biznes Pro InterRisk

  Biznes Pro

   

  Bezpieczeństwo Twojego biznesu

  Niefortunne i losowe wypadki, takie jak pożar lub powódź, mogą być przyczyną ogromnych strat w majątku Twojej przedsiębiorczości. Ciężko zapobiec włamaniu, kradzieży czy wandalizmowi. Dla każdego właściciela firmy awaria sprzętu to duże utrudnienie. Na te i inne okoliczności rozwiązaniem jest ubezpieczenie Biznes Pro.

  Dla kogo?

  Ubezpieczenie floty HDI

  Ubezpieczenie floty HDI

  Ubezpieczenie floty

  Atrakcyjne ceny oraz zakres ochrony, który możesz dopasować do Twoich potrzeb to zalety naszych pakietów dla posiadaczy flot samochodowych. Jako flotę traktujemy już 5 pojazdów!

  Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie floty w HDI?

  W HDI, w ramach programu Mała Flota, możesz liczyć na zachęcające warunki ubezpieczenia. Oferta jest skierowana do przedsiębiorców, którzy posiadają flotę od 5 do 15 pojazdów i chcieliby skorzystać z wybranych warunków ochrony.

  Ubezpieczenie Cudzoziemca KL - do wizy, karty pobytu

  Ubezpieczenie Cudzoziemca KL - do wizy, karty pobytu

  Komu polecamy ubezpieczenie turystyczna KL cudzoziemców?

  Jeśli mieszkasz za granicą i chcesz się zabezpieczyć na wypadek nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku, podczas pobytu w Polsce, Ubezpieczenie turystyczne KL cudzoziemców jest właśnie dla Ciebie. Produkt zapewnia całodobową ochronę w nieprzewidzianych sytuacjach dla Ciebie i Twojej rodziny.
  Aby jeszcze lepiej dopasować ochronę do swoich potrzeb, zapoznaj się z dodatkowymi ubezpieczeniami, rozszerzającymi zakres polisy.

  OC zawodu

  OC zawodu

  Osoby  ziałające zawodowo na polskim rynku mają różne statusy prawne, zakres oraz system rozliczeń. W niektórych przypadkach zapisy dotyczące konkretnych numerów PKD nakładają obowiązek posiadania obowiązkowego ubezpieczenia OC prowadzonej działalności, w pozostałych przypadkach zdrowy rozsądek nakazuje zainteresować się wykupieniem takiego ryzyka aby zmniejszyć ryzyko zaistnienia szkody i roszczeń ze strony firm współpracujących.

  OC Pośrednika kredytowego

  OC Pośrednika kredytowego
  1. Pośrednik kredytu hipotecznego ma obowiązek posiadania ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone działaniem lub zaniechaniem swojej działalności, w okresie ubezpieczenia, w związku z prowadzoną działalnością w zakresie pośrednictwa kredytu hipotecznego. Ubezpieczenie OC obejmuje również szkody wyrządzone przez agenta danego pośrednika kredytu hipotecznego.

  Ubezpieczenie firmy

  Ubezpieczenie firmy

  W zależności od rodzaju prowadzonej działalności możemy zabezpieczyć swoją firmę. W wielu przypadkach przedsiębiorcy są ustawowo zobowiązani do posiadania ubezpieczenia OC prowadzonej działalności, a w innych przypadkach wykupują je dla bezpieczeństwa swoich decyzji biznesowych.

  • Składki ubezpieczeniowe za poszczególne ryzyka określane są według rodzaju prowadzonej działalności (PKD wiodącego) oraz wysokości osiąganych obrotów rocznych. 

  Ubezpieczenie biura

  Ubezpieczenie biura

  Ubezpieczenie biura wymaga skonkretyzowania przez ubezpieczającego wymogów jakie musi spełniać polisa. Aby określić na czym dokładnie powinniśmy sie skupić powinniśmy przede wszyskim określić wartość przedmiotów wewnątrz biura z podziałem na elementy stałe oraz ruchomości i elektronikę. Należy przygotować metraż jaki posiada nasze biuro.