Jesteś tutaj

Zakładki podstawowe

  Zdrowie i życie

  Plan ochronny UNIQA

  Plan ochronny UNIQA

  Plan ochronny UNIQA

   

  Atuty

  Plan Ochronny jest długoletnim ubezpieczeniem na życie, które umożliwia objęcie rozległą ochroną Ciebie i Twoich najbliższych. Sam możesz wybrać zakres polisy w odniesieniu do Twoich aktualnych potrzeb. Umowę możesz też rozszerzyć na małżonka lub partnera życiowego w ramach jednej polisy oraz za jedną składkę łączną.

   

  Dlaczego warto?

  Ubezpieczenie Cudzoziemca KL - do wizy, karty pobytu

  Ubezpieczenie Cudzoziemca KL - do wizy, karty pobytu

  Komu polecamy ubezpieczenie turystyczna KL cudzoziemców?

  Jeśli mieszkasz za granicą i chcesz się zabezpieczyć na wypadek nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku, podczas pobytu w Polsce, Ubezpieczenie turystyczne KL cudzoziemców jest właśnie dla Ciebie. Produkt zapewnia całodobową ochronę w nieprzewidzianych sytuacjach dla Ciebie i Twojej rodziny.
  Aby jeszcze lepiej dopasować ochronę do swoich potrzeb, zapoznaj się z dodatkowymi ubezpieczeniami, rozszerzającymi zakres polisy.

  Ubezpieczenie na życie

  Ubezpieczenie na życie

  Ubezpieczenie zdrowotne i na życie to dwa różne rodzaje ubezpieczeń, które mogą pomóc w różnych sytuacjach.

  Ubezpieczenie zdrowotne:

  Ubezpieczenie ma na celu pomoc w pokryciu leczenia i opieki zdrowotnej. To jest szczególnie ważne w przypadku wystąpienia problemów, operacji, hospitalizacji lub rutynowych wizyt lekarskich.

  Posiadając ubezpieczenie, możesz uzyskać dostęp do opieki zdrowotnej, lekarzy, specjalistów i badań diagnostycznych, bez konieczności ponoszenia pełnych kosztów z własnej kieszeni.

  Ubezpieczenie na życie: