Jesteś tutaj

HDI Autocasco (AC)

HDI Autocasco (AC)

HDI Autocasco (AC)

AC – ubezpieczenie autocasco w HDI jest elastyczną ofertą, która daje możliwość dopasowania zakresu ubezpieczenia oraz jego ceny do Twoich potrzeb. Zapewnia wypłatę odszkodowania w przypadku rozbicia pojazdu, próbie włamania, dewastacji lub kradzieży.

 

Dlaczego warto kupić autocasco w HDI?

HDI Auto Casco Plus daje możliwość dopasowania zakresu ochrony do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Do wyboru masz dwa oryginalne pakiety: Pakiet HDI AC i Pakiet HDI AC Turbo.

U nas płacisz jedynie za potrzebne Ci opcje!

Pakiet HDI AC – jest to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy wolą rozliczyć szkodę za pomocą gotówki. Jeżeli nie chcesz przedstawiać faktur za naprawę, aby dostać odszkodowanie, to ten wariant (Kosztorys) będzie dla Ciebie najbardziej trafny.

Pakiet HDI AC Turbo – ten pakiet jest skierowany do klientów, którzy preferują wybór między gotówkową i bezgotówkową naprawą w sieci około 500 współpracujących z HDI warsztatów (wariant Serwis). W tej opcji zapewniamy wypłatę pełnego odszkodowania bez potrąceń. Ponadto, możesz poszerzyć ochronę o opcję, która gwarantuje naprawy w autoryzowanych stacjach obsługi oraz opcję niemalejącej sumy ubezpieczenia po szkodzie.

Do obydwu pakietów można dokupić:

  • NNW komunikacyjne, które obejmuje wszystkich pasażerów,
  • Assistance w czterech wariantach,
  • HDI Opony, co zapewnia wymianę koła w razie przebicia opony,
  • HDI Szyby, dzięki któremu szybko i bezgotówkowo naprawisz lub wymienisz uszkodzoną szybę.

Ważne! Jedynie poprzez wybranie Pakietu HDI AC Turbo, możesz dokupić opcję, która zapewnia ochronę zniżek po szkodzie, bez limitów. To najlepsze rozwiązanie dla osób, które mają wypracowane zniżki za brak szkód.

Pamiętaj!

Jeśli liczysz na dodatkowe bonusy, musisz spełnić warunki takie jak: brak szkody w ubiegłym roku oraz wybranie Pakietu HDI AC Turbo przy przedłużeniu umowy. Dostaniesz pakiet Złoty AC, a w nim:

  • Posiadacze PAKIETU WYGODA mogą pozostawiać dowód rejestracyjny w samochodzie. Po kradzieży samochodu nie będziemy wymagali od nich jego okazania. Nie uzależniamy też wypłaty odszkodowania w razie rozbicia auta od posiadania ważnych badań technicznych. Pakiet uzupełniają preferencyjne warunki płatności składek,
  • gwarancję wypłaty 110% wartości rynkowej samochodu w razie kradzieży,
  • specjalną ścieżkę likwidacji szkód.

W HDI stali klienci zyskują więcej!

Towarzystwo ubezpieczeniowe: 
Rodzaj ubezpieczenia: