Jesteś tutaj

Towarzystwo ubezpieczeniowe HDI

Samochód

HDI Ekstra 2000

HDI Ekstra 2000

HDI Ekstra 2000

HDI Ekstra gwarantuje wypłatę 2 tys. zł w przypadku kradzieży samochodu.

Dlaczego wybrać HDI Ekstra 2000?

Jest to proste ubezpieczenie, które jest skierowane do posiadaczy ubezpieczenia AC lub samego OC. W przypadku kradzieży auta zapewnia wypłatę kwoty 2 tys. zł. Otrzymane środki mają na celu pokrycie kosztów nieprzewidzianych wydatków, które wynikły z utraty samochodu, m.in.:

HDI Szyby

HDI Szyby

HDI Szyby

Ubezpieczenie HDI Szyby to ochrona, która obejmuje organizację oraz pokrycie kosztów naprawy lub wymiany uszkodzonych lub zniszczonych szyb pojazdu.

 

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie HDI Szyby?

HDI Opony Assistance

HDI Opony Assistance

HDI Opony Assistance

To ubezpieczenie jest zapewnieniem pomocy w razie uszkodzenia ogumienia, np. opon, dętek czy kół w samochodzie. Jesteśmy gotowi udzielić Ci wsparcia w każdym miejscu w Polsce!

 

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie HDI Opony Assistance?

Przede wszystkim, jest to ubezpieczenie, które zapewnia organizację oraz pokrycie kosztów wsparcia, m.in. w przypadku przedziurawienia koła – nie tylko w czasie jazdy.

HDI MOTO ASSISTANCE

HDI MOTO ASSISTANCE

HDI MOTO ASSISTANCE

Jest to gwarancja kontynuacji podróży – zarówno Twojej, jak i Twoich bliskich w razie wypadku, awarii lub kradzieży pojazdu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji całodobowo przez cały tydzień. Ochrona, wynikająca z tego ubezpieczenia obejmuje zdarzenia, które mają miejsce w Polsce oraz na terytorium Europy.

 

Dlaczego warto wybrać Assistance w HDI?

HDI NNW

HDI NNW

HDI NNW

To ubezpieczenie obejmuje permanentne następstwa niefortunnych wypadków komunikacyjnych, które powstały u kierowcy i pasażerów ubezpieczonego pojazdu.

 

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie NNW komunikacyjne w HDI?

HDI Autocasco (AC)

HDI Autocasco (AC)

HDI Autocasco (AC)

AC – ubezpieczenie autocasco w HDI jest elastyczną ofertą, która daje możliwość dopasowania zakresu ubezpieczenia oraz jego ceny do Twoich potrzeb. Zapewnia wypłatę odszkodowania w przypadku rozbicia pojazdu, próbie włamania, dewastacji lub kradzieży.

 

Dlaczego warto kupić autocasco w HDI?

HDI OC komunikacyjne

HDI OC komunikacyjne

OC komunikacyjne

Jeśli kupisz OC w HDI, możesz wybrać zakres ochrony – masz możliwość wybrania Pakietu OC Turbo z assistance wraz z gwarancją ochrony zniżek oraz bezpłatnym rozszerzeniem zakresu ochrony przy odnowieniu umowy. Natomiast jeżeli liczy się dla Ciebie koszt oferty, możesz również kupić zwykły Pakiet OC.

 

Dlaczego warto wybrać OC komunikacyjne w HDI?