Jesteś tutaj

HDI NNW

HDI NNW

HDI NNW

To ubezpieczenie obejmuje permanentne następstwa niefortunnych wypadków komunikacyjnych, które powstały u kierowcy i pasażerów ubezpieczonego pojazdu.

 

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie NNW komunikacyjne w HDI?

Ubezpieczenie NNW komunikacyjne zapewnia bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie przed następstwami niefortunnego zdarzenia, m.in. nagłych wypadków, które zostały wywołane przyczyną zewnętrzną, powstałych w wyniku ruchu i użytkowania ubezpieczonego samochodu, na skutek których Ubezpieczony doznał uszkodzenia ciała, rozstroju zdrowia lub zmarł.

Wyjątkowo zwracamy uwagę na NNW komunikacyjne, które jest rozszerzone o opcję dodatkową Bezpieczna Rodzina. Taki zakres ubezpieczenia zapewnia bardzo wysokie wypłaty w razie niefortunnego wypadku kierowcy. Natomiast Ubezpieczenie NNW samego kierowcy może wynosić do 100 tys. zł lub 150 tys. zł. Ponadto, kierowca może korzystać z ochrony w zakresie podstawowego NWW komunikacyjnego, obejmującego wszystkich pasażerów w momencie wypadku. W tym przypadku maksymalna wypłata może wynosić 5, 10, 15 lub 30 tys. zł w zależności od wybranego wariantu. Warto zwrócić uwagę na to, że limit przysługuje każdemu z poszkodowanych.

Pamiętaj! Ubezpieczenie NNW zapewnia wypłatę nie tylko w razie śmierci. Pokrywamy też permanentne skutki niefortunnych wypadków zarówno kierowcy, jak i pasażerów pojazdów, które opierają się na uszkodzeniu ciała lub rozstroju zdrowia.

Możliwe jest też otrzymanie odszkodowania z tytułu kosztów niezbędnego leczenia w Polsce po wypadku do 1 tys. zł. Należy tylko pamiętać o udokumentowaniu wydatków fakturami lub rachunkami.

Ważne! Pakiet Bezpieczna Rodzina jest dostępny tylko dla Klientów, którzy nabyli Pakiet OC Turbo.

Towarzystwo ubezpieczeniowe: 
Rodzaj ubezpieczenia: